Ratai

Dar kartą tema – Ratai. Iš esmės darbų eiliškumas buvo toks pat kaip ir praeitą kartą.

Iš likusių ratlankių pasirinkau geriausiai atrodančius. Visų, kuriuos turėjau skylės ventiliams jau buvo platintos. Mat sovietinės kameros turėjo ventilius su gumine, platėjančia koja. Originaliuose ratlankiuose buvusi skylė jiems buvo per maža. Ką jau darysi. Iš akies pažiūrėjau, kurie atrodė nelankstyti, chromas gerai išlikęs tuos ir pasirinkau blizginti. Bent jau chromas išlikęs tikrai gerai. Ir išblizginti juos pavyko gerai.

Vidinę surūdijusią ratlankių dalį kaip ir praeitą kartą šveičiau vieliniais šepečiais, supurškiau Brunox rūdžių surišėju ir pridažiau Hammerite dažais.

Ratų stebulės išplautos, išvalytos, pakeisti guoliai.

Stipinai kaip ir rašiau anksčiau nustebino nemaloniai. Mat po cinkavimo darbų dalies jų sriegiai strigo. Teko sriegti iš naujo. Norint normaliai dirbti balansuojant sriegiai turi būti lengvai valdomi.

Na ir surinkus žaidžiau su balansavimu. Na ir šį kartą išgauti idealios kokybės nepavyko. Ratlankiai pasirodo buvo ir apdaužyti. Geometrija ne ideali. Iki tokio lygio kaip rašo knygelėje (balansavimas su mikrometrais) net iš tolo nepriartėjau. Liko paklaida kokie 2-3mm. Ką padarysi.

Padangų išmatavimai pagal gamintojo nurodymą:

  • Priekinės padanga – 3.25 / 18
  • Galinė padanga – 3.50 / 18

Priekinę padangą panaudojau dar originalią. Turėjau gerai išsilaikiusią ir nenudilusią originalią – Barum. Galinę nupirkau naują. Mitas H03. H03 raštas viens prie vieno atitinka senų laikų Barum. Jei ne užrašai ant šono – neatskirtum. 🙂 . Sumontavau paprastai rankomis. Net ir sena, pakietėjusi ėjo į vietą normaliai. 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top