Apie

Apie mane ir blog’ą.

Labas,

Aš Mantas. 865534303.

Seni motociklai – jų remontas, važinėjimasis yra mano hobi nuo vaikystės jau daugiau nei 20 metų. Pradžioje užsiėmimas ir atliekami darbai buvo labai primityvūs, neslėpsiu – dažnai net sugadinant detales. Vėliau per laiką su patirtimi atsirado ir daugiau kokybės. Nors kaip kažkas rašė – mėgėjas ir besimokantis yra viso gyvenimo stadija. Save labiau ir laikau nuolat ieškančiu ir bandančiu mėgėju-hobistu.

Nemažai įkvėpimo darbams sėmiausi iš panašių entuziastų forumo oldtimers.lt. Ten kelis metus aprašinėjau savo KMZ MT10 projektą. Šiais interneto laikais informacijos ir bendraminčių rasti labai lengva. Ne taip kaip anksčiau – turgus, iš lūpų į lūpas sužinoma informacija apie motociklus, kur gauti reikalingų detalių. Dažnai informacija pasibaigdavo kelių kaimų aplink spinduliu. Šiuo metu viskas daug paprasčiau. Detales galima ieškoti ir pirkti visame pasaulyje. Apstu virtualių mėgėjų grupių. Šiandien sunkiau atsirinkti informacijos gausoje kuo tikėti, o kokią informaciją atmesti kaip šiukšles.

Vis tik nusprendžiau įkurti savo internetinį kampelį, kuriame dalinsiuosiu savo pomėgio – senos moto technikos darbais, atradimais, patarimais, įspūdžiais ir šiaip kita naudinga informacija. Jei kažkam tas bus įdomu – man bus malonu. Gero skaitymo 😉