Nuoma

Senų retro motociklų nuoma

Nuomoju senus vintažinius motociklus. Pageidautina su vairuotoju. Puiki idėja vakarėliui (mergvakaris, bernvakaris, išleistuvės, kolegos gimtadienis ar pan.). Galiu pavežti Jūsų svečią iš oro uosto vietoj taxi, galiu atvežti Jūsų dėstytoją į universiteto šventę ir t.t. Motociklas dalyvauja fotosesijose, koncertuose, tinka filmavimams. Retro motociklas paįvairins Jūsų šventę ir paliks puikų įspūdį. Kaina sutartinė.

tel. 865534303
manciusm@gmail.com

Nuomojami modeliai:

JAWA 350 typ 638 su Velorex 562 / JAWA su lopšiu

Nuomoju autentišką, originalaus stovio JAWA su lopšiu. Modelis – JAWA 350 typ 638 su Velorex 562. Pagaminta 1985 metais Čekoslovakijoje. Motociklas nėra perdažytas kaip daugelis šiuo metu. Mažai eksplotuotas. Specialiai paliktas senti natūraliai. Gerai prižiūrimas. JAWA yra įtraukta į pripažintų istorinių transporto priemonių sąrašą. Turi rudus numerius. Lopšys lengvas, pagamintas iš stiklo pluošto. Važiuoja gerai. Tinka vertinantiems autentiškumą. Daugiau foto iš renginių – čia.

KMZ MT10 (Dnepr) su lopšiu

Suremontuotas KMZ MT10 su lopšiu. Pagamintas 1976 metais Ukrainoje, Kijeve. Motociklas pilnai restauruotas, techniškai tvarkingas. Įtrauktas į pripažintų istorinių transporto priemonių sąrašą. Turi rudus numerius. 4 taktų variklio garsas malonus ausiai. Primena šių laikų čioperius. Motociklas gražios rudos spalvos, blizga, traukia praeivių akį. Daugiau foto iš renginių – čia.

JAWA 350 typ 634-8 / Solo versija, be lopšio

Suremontuota JAWA 350 typ 634-8. Tvarkinga, važiuojanti. Be lopšio. Pagaminta apie 1978 metus Čekoslovakijoje. Palikta daug autentiškų detalių. Remontuojant dažytos tik labai blogos būklės detalės. Daugiau foto – čia.