Rėmas

Darbai daugiau mažiau kartojasi. Bet tam tikri niuansai vis tiek išlenda unikaliai.

Kaip jau buvau užsiminęs, Tėčio JAWA buvo turėjusi avariją. Tėčio brolis buvo įvažiavęs į sieną ar tai medį. Ko sekoje priekinės šakės ir rėmas buvo rimtai sulenkti. Dar tarybiniais laikais, buitinėmis sąlygomis rėmas ir amortizatoriai buvo bandyti tiesinti. Nors vizualiai formos buvo atgautos – nei amortizatoriai, nei rėmas neturėjo sau reikalingų pirminių formų. Amortizatoriai strigo.

Apie rėmo geometrijos pakeitimus išduoda antras vamzdis po baku. Originaliai jis turi būti tiesus. O čia akivaizdi kupra. Na o sėdynės užlenkimas čia jau mano jaunystės tiuningas. 🙂 .

Nuspręsta rėmą pakeisti geros būklės kitu. Ir tam pasitarnaus originalus Pakruojo JAWOS rėmas.

<Apie rėmo numerius ir dokumentaciją nerašysiu dėl suprantamų priežasčių. Kam bus labai įdomu – PM)>

Rėmas kuris bus naudojamas šiame projekte yra pakankamai geros būklės. Netiuninguotas. Tačiau ne idealus. Teko privirinti nupjautus porankių laikiklius, pagaminti ir privirinti variklio laikymo centrines ausis (pasirodo tas laikiklis stovi ne per centrą. Ir tokį darbą darant reikia iškart statyti blokus pamatavimui). Kažkodėl buvo pjautas babinų laikiklis. Na ir tradiciškai užlenktas šoninės pastatymo kojelės kronšteinas bei dar keletas smulkmenų.

Tačiau gerai padirbėjus su plovimu pasirodė pakankamai neblogai išlikę originalūs dažai. Rėmą nusprendžiau pridažyti, o ne pilnai smėliuoti ir dažyti iš naujo.

Rėmas kaip ir paruoštas tolimesniems darbams.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top