Pakruojo JAWA projektas baigtas!

JAWA ant kelio jau kirto 200km. Testuojant, bandant, reguliuojant. 

Daugiausia žaidimo “įvažinėjant” buvo su karbiuratoriumi. Kol prisipratinau seną originalų karbiuratorių teko pavargti. Dabar jau daugiau mažiau susigyvenom. Šaltas kuriasi papumpavus karbiuratorių iki viršaus ir spyrus kokius 3 kartus. Šiltas labai nemėgsta pumpavimo. Iškart užsisiurbia. Užkurti galima nepumpavus iš 3-5 spyrimo. 🙂 .

Degimą teko dar kartą reguliuoti. Kažkur jis pavažinėjus visai nugrybavo ir karštas variklis pradėdavo springti, čiaudėti. Strigo sankaba, bėgo tepalas pro sankabą ir dar keletas smulkių pataisymų. Tai nėra pabaiga. Dar ieškosiu geresnio varianto sandarinti duslintuvus (tarp alkūnių ir bakelių). Sankabos riebokšlis nėra idealus. Bandysiu pagaminti kažką geresnio. Jei pavyks – pasidalinsiu.

Bet kadangi motociklas jau važiuoja normaliai, dokumentacija sutvarkyta pilnai – skelbiu projekto pabaigą! 🙂

p.s. Su dokumentacija teko pavargti. Pasirodo mano turėtuose LT dokumentuose buvo nurodyta, jog JAWA yra su lopšiu. Kategorija L4E. Dėl šio vienintelio trūkumo nepraleido techninė apžiūra. Liepė kreiptis į Regitrą ir gauti naują pažymėjimą. Teko atvažiuoti su motociklu į Regitrą. Pasirodo jie nieko negali padaryti be ekspertizės. 🙁 . Teko įkalbėti operatyviai padaryti ekspertizę Tuvlitoje. Kainavo 70eur. Su ekspertize jau pakeitė Regitra duomenis ir pavyko užbaigti techninės apžiūros formalumus. Sugaišau gerą pusdienį Lentvario gatvėje, bet rezultatyviai. 🙂 .

p.s.2 Kol kas garaže pertrauka, vasara, pasivažinėjimai ir pan. O toliau planuose dar vienas JAWA 350 typ 634-7 projektas. 🙂 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top