M26x1.5 sriegis. Deficitas

Remontuojant priekinius amortizatorius susidūriau su netikėta problema – apdaužytais sriegiais. Iš pažiūros priekinių šakių viršutiniai sriegiai pagadinti buvo nedaug. Bet mano darbo kultūra reikalavo juos pataisyti. Nes…

Sukant į tokius sriegius….

gausi tokį varžtą…

o tokie reikalai projektui kokybės nepridėtų. 🙂 .

Išsimatavus sriegį gavau, kad reikalingi M26x1.5 sriegiklis ir sriegpjovė. Na iš kitos pusės varžtus galima nusipirkti naujus. Bet vamzdžiai tai jau deficitas. Internete radau tik turkų gamybos ir su labai prastais atsiliepimais dėl kokybės. Tad nerizikavau pirkti.

Dėl poros sriegių įrankių pirkti neapsimoka. Tad nuvežiau vamzdžius į “Du mikronai” (ex.”Asvela”) – atsisakė priimti, nes pasirodo neturi reikalingų įrankių. Užsukau į “Vikrus” – tas pats. Paskambinau į “Chonas” – tas pats. Užklausiau Motoveržliarakčio, kelių kietų tekintojų – niekas neturi nei tokio sriegiklio nei sriegpjovės. Na tikrų tikriausias nestandartas ir deficitas… Gariūnuose taip pat buvau pas žmogų, kuris prekiauja tik tokiais įrankiais – nieko. Rezultatas tas pats. 🙂 .

Nu tai ką. Ėmiau ir užsisakiau reikalingus įrankius iš tolimosios Azijos. Laukiau, laukiau ir sulaukiau!

Mano priekinių šakių sriegiai pataisyti. O jei kažkas taip pat susidursit su panašia problema – susisiekit. Sutarsim. Reikia dabar, kad sriegikliai dirbtų ir atidirbtų savo kaštus. 🙂 .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top