Projektas – “Tėčio JAWA” baigtas

Nors trūko labai nedaug – vis neprisiruošdavau užbaigti šį projektą. Taigi šios Kalėdos tapo visai geru “deadline”.

Kalėdos, tėčio 55 metų gimtadienis (Taip taip. Gimtadienis ir yra per Kalėdas 🙂 ) leido susiimti ir pabaigti darbus. O jaunystės laikų motociklas tapo gera dovana.

Keli pastebėjimai – patarimai:

  • Nudažytas dalis nerekomenduoju pakankamai greitai suvynioti į lipnią plėvelę. Dažai atrodė išdžiovinti visai normaliai. Kokią savaitę. Kad nesudulkėtų jas suvyniojau į lipnią plėvelę. Išvyniojus liko tokie antspaudai. Geriau taip nedaryti;
  • Po variklio skėlimo-surinkimo dažniausiai hermetiku būna užsiklijavusi alsuoklio skylutė. Ji yra po oro filtru tarp blokų. Apie 1mm skersmens. Užkūrus variklį tepalas varo pro sankabą gana stipriai. Prakrapščius alsuoklio skylutę – reikalas normalizavosi;
  • Ženkliukai “350” pasirodo yra kelių rūšių. Aliuminis išlietas, skardinis presuotas. Kad lipdukai buvo klijuojami ant vėlesnių 638 modelių – aišku. Bet kaip su anais? Taip ir neišsiaiškinau iki galo. Dažnai tie aliuminiai būna dažyti juodai. Fonas. O skaičiai nušveisti.

Užkurti sekėsi visai normaliai. Paspardžiau 5min ir pagriebė. Idealiai dar nedirba. Atrodo šiek tiek siurbiasi. Bet reikia įvažinėti. Pareguliuoti.

Motociklas parvežtas į gimtinę. Apsukom kelis ratus ir į garažą. Lauks pavasario, dokumentų tvarkymo ir švaraus kelio. 🙂 .

Išlydėti “sesės” sustojo visos garažo JAWOS 😀

Prisiminimui kaip atrodė prieš remontą:

Ir po remonto:

Daugiau projekto nuotraukų:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Back to Top